Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Duben 2010

rozhovor v POPCORNU

23. dubna 2010 v 19:46 Info
včera jsem si koupila časopis.....byl tam rozhovor se Strifym,a mám trochu času.....takže vám ho sem musím dát =) =D

Jak došlo k rozchodu?
Strify:Nás pět bylo vždycky silně spojeno,a díky tomu kapela vůbec mohla vzniknout.Ale to spojení se neustále oslabovalo a teď potřebuje všichni získat nějaký odstup,abychom mohli zase trochu dýchat.Nebylo to rozhodně jednoduché rozhodnutí-ale společně jsme k němu dospěli a myslíme si,že je to pro nás to nejlepší.

Jak se teď cítíš?
Strify:Je mnohem těžší to všechno opustit,než jsem si myslel.Bylyl to skvělé časy,zažili jsme toho spoustu.Ale člověk se nesmí dívat nazpátek,ale musí jít prostě dál.Konec může být dobrý,pokud je to zároveň začátek něčeho nového.
Hádali jste se spolu?
Strify:No jasně!Ale to rozhodně nebylo důvodem k rozchodu.Můžeme se dívat zpátky na pět neuvěřitelných let,na které jsem velmi hrdý a na nejúžasnější fanoušky,jaké jsme si dovedli představit.

Co teď děláš?
Strify:Začal jsem psát písničky a chtěl bych si taky konečně dodělat školu.Bez muziky prostě nemůžu žít,určitě mě zase brzy někde uvidíte-to vám můžu slíbit.
A co podnikají ostatní?
Strify:Yu a Romeo jsou v Los Angeles a pracují s několika americkými mutikanty na různých projektech.Shin nastartoval svůj sólový projekt ,,Mr. Hangover''.Co dělá Kiro,to vůbec netuším.Náš byt v Berlíně už jsme všichni opustili.

Takže nebude žádný happy end?
Strify:To je ještě otevřené.Momentálně je jisté,že nejbližší rok půjdeme každý svou cestou.Co přijde potom,to zatím nevím.Nikdy neříkej nikdy!Možná se přece jenom vrátíme a zkusíme to znovu ve staré sestavě.

omlouvám se =(

21. dubna 2010 v 14:01 Co se jinam nevešlo
Omlouvám se,ale měla jsem rozbitý počítač........takže sem tu dlouho nebyla =( a navíc se teď budu muset hooodně učit,takže asi nebudu mít čas.... =( ani na obíhání =(
Tak....se mějte =) doufám,že se nezlobíte =) pak se ozvu


hustěěě =D =D =D

10. dubna 2010 v 17:00 Co se jinam nevešlo
toto   http://en.akinator.com/#  zkuste,je to hustý =D =D =D
to na někoho myslíte,a džin vám dává otázky,a pak by měl uhodnout,na koho myslíte =D
už mi to našlo všechny z CB =D
ale sem měla dost =D -sem zkoušela,jestli uhádne Kira =D
se mě ptal,jestli zpívá,a já že ne =D a von,jestli hraje na baskytaru,a já že jo =D
a víte,koho mi to našlo? =D Billa Kaulitze =D


není to Česky,tak tady  http://translate.google.com/#en|cs|  přeložte