Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Červenec 2010

výrobky,které jsou testovány na zvířatech

31. července 2010 v 15:30 chudáci zvířátka ='(
Colgate-Palmolive (Lady Speed Stick, Mennen Speed Stick)
Coty (Rimmel, Miss Sporty)
Dr. Scholl´s
Johnson & Johnson (Clean & Clear, Neutrogena, Carefree)
Kimberly-Clark Corp. (Kleenex, Huggies, Kotex)
Procte r & Gamble (Braun, Duracell, Gillette, Max Factor, Oral-B, Clairol, Iams, Vidal Sassoon, Pantene, Head&Shoulders, Always, Tampax, Old Spice, Jar, Mr. Proper,   Pampers, Kamill, Blend-a-med, Camay, Azurit, Bold, Lenor, Moher, Tix, Ariel, .....)
 Reckitt Benckiser (Veet, Woolite)
 Sally Hansen SCA Hygiene (dámská hygiena)
 Unilever (Sunsilk, Signal, Cif, Axe, Dove, Rexona, Organics, Lux, Domestos, Dove,  Timotei)
 potraviny - Rama,Lipton, Flora, Knorr, Hellmanns, Hera, Perla, Magnum, ...)
 3M (Post-It, Scotch)

Tímto Vás chci požádat aby jste se snažili nekupovat tyto výrobky. Zachráníte tak spousty životů nevinných zvířat po celém světě.

koko*i největší.....

30. července 2010 v 18:19 chudáci zvířátka ='(
Víte,co to sou bonsaj koťátka???ne???koukněte se sem a potom,jestli se mnou budete souhlasit,že to sou necitelný stvůry,přidejte se do téhle skupiny.......takže

24. července 2010 v 17:04 Co se jinam nevešlo
Zjistila jsem,že mám menší návětěvnost,než předtím.....a chci zjistim proč.
Takže....buďte tak hodní,a všichni,kdo můj blog navštívíte,mi napište,co se vám na něm líbí,co nelíbí,a co bych sem měla přidat,nabo co změnit.
Děkuju moc


Danielovi je 21

23. července 2010 v 21:01 Harry Potter
Dnes je Danielovi
.
alias Harrymu
.
21let......takže všechno nej,Dane

Bacha dej

20. července 2010 v 8:11

já a Pepa =) <3

19. července 2010 v 18:31
<3

Sobotní akce

19. července 2010 v 10:08
Tak mám zase chvíli času,takže......
V sobotu,jsem byla u dědy v Třebíči,a byla tam akce od rádia Blaník.
Byli tam různí zpěváci.I Pepa Vágner.Přiznávám,že sem předtím žádnou písničku od něj neslyšela,a ani jsem nevěděla,jak vypadá.
Když jsem dorazila na náměstí,uviděla jsem hubeného,pěkného blonďáka,a řekla sem si,že je to sympaťák (jak říkám =D =D =D ).asi po 30minutách,vyšel na podium pořadatel,a řekl,že teď příde Josef Vágner.a byl to ten hezkej blonďák.
Hned,co začal zpívat,se mi zalíbili i jeho písničky.
Samozřejmě,že sem si musela koupit jeho CD,na které se mi podepsal,a taky mi dal podepsanou fotku.Taky mám CD,kde je písnička,kterou nazpíval s Jitkou Válkovou z Třebíče,českou miss 2010,DÍKY LETU MOTÝLŮ,na které se mi i on,i Jitka podepsali.
Taky jsem se s ním vyfotila,ale proto,že asi 3krát za tu dobu,co Pepa zpíval pršelo,vypadám na fotce jako zmoklá slepice,ale hlavně,že tam je on =)
(fotku sem pak dám =) )
Neobýhám.......

16. července 2010 v 12:53 Co se jinam nevešlo
Moc se omlouvám,že teď neobýhám.....ale nemám čas,hlídám teď malou Natálku....to je dcera od sousedky,a navíc sem našla brigádu,takže buď hlídám,nebo sem tam.....
Někdy,když Natálka usne,rychle sem dám aspoň něco new.....ale obýhat fakt nestíhám....
doufám,že si mě proto nesmažete ze SB....
Takže.....se mějte......
.


Taky bych chtěla =D

14. července 2010 v 9:50 fotky,videa,info
Dnes 9:40
Že zrovna česká malířka portrétovala krále popu a žila s ním celé týdny pod jednou střechou, vypadá ta

Michael mi říkal Helína, vzpomíná Češka na tři měsíce s králem popu

Jako jediná Češka pronikla na delší čas do soukromí zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Rodačka z Prostějova, výtvarnice Helena Kadlčíková, prožila tři měsíce na jeho pohádkovém ranči Neverland. S Jacksonem si povídali o umění, večeřeli spolu a hrála si s jeho dětmi. Svůj příběh, který se teď vůbec poprvé dostává do médií, svěřila magazínu Práva.
Helena Kadlčíková s popovou hvězdou


k trochu jako pohádkové sci-fi. Jak k tomu vlastně mohlo dojít?
"Nic jednoduchého to rozhodně nebylo," tvrdí Helena Kadlčíková. Její cesta do sídla slavného zpěváka začala v roce 2001. V první fázi bylo třeba nějak dostat ukázky Heleniných obrazů, které pro zpěváka jako jeho fanynka namalovala, do jeho hotelového pokoje v Londýně. To se po nějaké době dohadování s bodyguardy povedlo a Michael naštěstí zareagoval kladně - chtěl autorku poznat osobně.
Portrét Michaela Jacksona od Heleny Kadlčíkové
Portrét Michaela Jacksona od Heleny Kadlčíkové
Helena se s ním skutečně sešla a Jackson si objednal další obrazy. Česká výtvarnice měla ovšem jednu podmínku - nechtěla peníze, chtěla jet na Neverland ranč. Zpěvák kupodivu nebyl proti. Na kus papíru jí napsal pod jménem Petr Pan kontakt na sebe a svou asistentku Evvy Tavaszi. Než si ale Helena začala balit kufry, uběhly dva roky.
"Bylo dost náročné všechno dohodnout. Musela jsem všechny stále uhánět.
Problém byl i s vízem.
Michael mi sice poslal faxem zvací dopis, který podepsal, ale potřebovala jsem ještě něco, aby mi na velvyslanectví uvěřili. Proto jsem za ním v roce 2002 jela do Berlína, kde byl zrovna na návštěvě, abych se s ním mohla vyfotit," vypravuje pětatřicetiletá výtvarnice.
Helena si přivezla z Neverlandu několik suvenýrů. Mýdlo, dopisní papíry a další drobnosti se znakem ranče. Zůstaly jí také lístky s kontakty od Michaela.
Helena si přivezla z Neverlandu několik suvenýrů. Mýdlo, dopisní papíry a další drobnosti se znakem ranče. Zůstaly jí také lístky s kontakty od Michaela.
FOTO: Petr Horník,
Právo
Berlínské fotky předložila v Praze úředníkům. Nejprve se sice tvářili nedůvěřivě, ale razítko do pasu nakonec dostala bez problémů. Michaela měla pozdravovat. Že se do Neverlandu opravdu podívá, začala věřit v okamžiku, kdy jí domů přišla od Jacksona letenka do Kalifornie. Měla slíbených čtrnáct dní pobytu, nakonec zůstala tři měsíce.

Do pohádky vedla zlatá brána

Začátkem září odletěla z pražského letiště v Ruzyni i s dárkem pro krále popu - knížkou o českých hradech a zámcích. V Los Angeles na ni čekala limuzína s řidičem, která ji odvezla na ranč poblíž městečka Los Olivos.
"Vůbec nevíte, do čeho jdete, nevíte, co se bude dít. Najednou se otevře brána, u které si vás zapíšou do seznamu a podepíšete smlouvu, že nebudete fotit a vynášet žádné informace. Pak projedete ještě jednou bránou, tou zlatou, kde již hraje hudba, a to už ve vás začne stoupat napětí, adrenalin," popisuje Helena cestu do sídla Neverland, kam se Jackson nastěhoval v roce 1988.
Proslulý Jacksonův pohádkový ranč Neverland v roce 2003. Před ním parkuje policejní vůz.
Proslulý Jacksonův pohádkový ranč Neverland
FOTO:
ČTK
Po příjezdu ji usadili v obýváku v hlavní budově. Byl plný starožitností a soch, působil ale domácky. Po chvíli ji místní zaměstnanec doprovodil do jednoho ze čtyř hostinských apartmánů.

Chvílemi nevěděl, která bije

Ačkoli má ranč více než tisíc hektarů, budovy pro hosty se nacházely pouhých dvacet metrů od domu, kde bydlel Michael se svými dětmi. Vchod byl chráněn kódem, který Heleně později prozradili. Jackson bydlel v privátním pravém křídle. "Tam jsem také mohla chodit, ale bylo mi to hloupé," říká Helena, jež si užívala svého luxusního domku pro hosty.
"Byl v rustikálním stylu. Dalo by se to přirovnat k nějakému prezidentskému apartmá," říká.
České výtvarnici Heleně Kadlčíkové zůstaly pouze dva obrazy s Michaelem Jacksonem. Jeden z nich nazvala Afrika, druhý s portréty známých tváří nedokončila. Ostatní svá díla prodala.
České výtvarnici Heleně Kadlčíkové zůstaly pouze dva obrazy s Michaelem Jacksonem. Jeden z nich nazvala Afrika, druhý s portréty známých tváří nedokončila. Ostatní svá díla prodala.
FOTO: Petr Horník,
Právo
I když ji Michael při příjezdu nevítal, vynahradil jí to hned první večer. Dobýval se k ní a hledal svého známého, se kterým měl druhý den odjíždět na tři dny do Kanady.
"Už jsem skoro spala, když slyším, že se někdo snaží dostat do mého pokoje. Byl to Michael. Tak mu říkám, že to jsem já. On chudák vůbec nevěděl, která bije. Začalo se to řešit, pak odešel do vedlejšího apartmá. Za hodinu zvoní telefon, a zase Michael, jestli je tam Peter. Tak říkám, že ne, že je přece ve vedlejším domku," říká s úsměvem o svém zážitku Helena.
Neverland
Ranč Neverland dosahoval velikosti tisíc hektarů.
Po Jacksonově návratu z Kanady Helena konečně mohla začít malovat. "Poslal mi fotky svých dětí Prince I., Paris a Prince II., které sám nafotil, abych podle nich namalovala jejich portréty. Dal mi volnou ruku, jen mi řekl, ať tam namaluju světlušky. Trvalo ale skoro tři týdny, než se ke mně dostaly. Musely se totiž vyřešit nějaké právní záležitosti - v tu dobu veřejnost ještě nevěděla, jak jeho děti vypadají," vypráví výtvarnice, která k práci dostala od zpěváka veškeré malířské vybavení.
Za dobu svého pobytu dokončila tři obrazy, jež si Michael potom nechal.
Čas, kdy nestála u malířského stojanu, si Helena krátila různě. Půjčeným autem, které jí přistavili a natankovali přímo v Neverlandu, nebo ve voze s řidičem vyjížděla na výlety za hranice rozlehlého sídla. Podívala se do Santa Barbary, vyzkoušela kolotoče v Jacksonově zábavním parku, navštívila jeho soukromé zoo i nahrávací studio. Někdy jí dělal společnost i sám Jackson, někdy jen jeho děti nebo bratranci.
Foto popis| << České výtvarnici Heleně Kadlčíkové zůstaly pouze dva obrazy s Michaelem Jacksonem. Jeden z nich nazvala Afrika, druhý s portréty známých tváří nedokončila. Ostatní svá díla prodala.
Obraz s portréty známých tváří Kadlčíková nedokončila.
FOTO: Petr Horník,
Právo
"Jezdili jsme společně na čtyřkolkách. Taky nás Michael svezl autem, ale skončili jsme jedním kolem v záhonu. Bylo tam i kino, do kterého jsme chodili na promítání filmů. Ráno bylo pokaždé v kuchyni na nástěnce napsáno, co se bude večer v kině hrát," vzpomíná na tamní zábavu Helena.

V kuchyni to žilo

Právě kuchyně byla podle jejích slov hlavním centrem Neverlandu. Tady všichni společně jedli, diskutovali, dívali se na televizi, spřádali plány na den.
"Ráno se vstávalo kolem desáté, pak se šlo do kuchyně na snídani. Michael si většinou nechal donést jídlo na pokoj. Někdy si ráno dával sklenici takového zeleného nápoje, něco velmi zdravého, jednou jsem to taky zkusila. No, moc dobré to zrovna nebylo. Jinak jedl to, co všichni ostatní."
Helena snídala většinou s jeho dětmi - dopřát si mohla doslova cokoli, na co jí přišla chuť. Od teplých anglických snídaní přes spousty druhů pečiva, cornflakes až po nepřeberné množství ovoce.
"Pak se šly děti učit, odpoledne si hrály s Michaelem. K večeři bylo na výběr ze čtyř jídel. Ačkoli se o Michaelovi často tvrdilo, že je vegetarián, masu, například krocaním burgerům, se rozhodně nijak nevyhýbal.
Portréty Jacksonových dětí, které vznikly na Neverlandu, malovala podle jejich fotografií. Zde Paris (12) a Prince Michael I. (13).
Portréty Jacksonových dětí, které vznikly na Neverlandu, malovala podle jejich fotografií. Zde Paris (12) a Prince Michael I. (13).
FOTO: archiv Heleny Kadlčíkové,
Právo
V kuchyni bylo pořád několik kuchařů, takže když měl někdo hlad, mohl si říct, aby něco uvařili. Nebo si už připravené jídlo prostě ohřál v mikrovlnce," popisuje denní koloběh prostějovská rodačka.

V pyžamu chodil celý den

Jacksona vídala prakticky každý den. Většinou chodil v pyžamu. "Používal hodně silný parfém, a tak jsem vždycky věděla, že se blíží nebo kde zrovna je. Když se pralo oblečení, věděla jsem, že se zrovna moje prádlo pralo s jeho, protože bylo stále cítit jeho vůní," říká Helena.
Šance zůstat s králem popu chvilku o samotě byla minimální - vždy s ním někdo byl. Přesto Helena několik takových setkání zažila. "Párkrát jsme se spolu sešli v jeho knihovně. Povídali jsme si o umění. O obrazech, které jsem malovala. Michael měl rád klasiku, abstrakce se mu příliš nelíbila. Často také mluvil o své první manželce Lise M. Presley. Bylo znát, že k ní má stále nějaký vztah," líčí své pocity a dodává, že Jackson byl vzdělaný, citlivý člověk s velkým smyslem pro humor, který nedovedl nikomu říci ne.
"Neustále měl nějaké průpovídky. Oslovoval mě Helína. Neříkal to, ale spíš zpíval. Mě to přivádělo do rozpaků a on mi to dělal naschvál. Když jsem měla na Neverlandu narozeniny, upekli mi dort. Dort do rána zmizel a Michael se příští den potutelně usmíval."

You Are Not Alone

13. července 2010 v 18:43 České překlady k písnímAJ
Another day has gone
I´m still all alone
How could this be
You´re not here with me
You never said goodbye
Someone tell me why
Did you have to go
And leave my world so cold

Everyday I sit and ask myself
How did love slip away
Something whispers in my ear and says
That you are not alone
For I am here with you
Though you´re far away
I am here to stay

You are not alone
I am here with you
Though we´re far apart
You´re always in my heart
You are not alone

All alone
Why, oh

Just the other night
I thought I heard you cry
Asking me to come
And hold you in my arms
I can hear your prayers
Your burdens I will bear
But first I need your hand
So forever can begin

Everyday I sit and ask myself
How did love slip away
Then something whispers in my ear and says
That you are not alone
For I am here with you
Though you´re far away
I am here to stay
For you are not alone
I am here with you
Though we´re far apart
You´re always in my heart
And you are not alone

Whisper three words and I´ll come runnin´
And girl you know that I´ll be there
I´ll be there

You are not alone
I am here with you
Though you´re far away
I am here to stay
You are not alone
I am here with you
Though we´re far apart
You´re always in my heart

You are not alone
For I am here with you
Though you´re far away
I am here to stay
For you are not alone
For I am here with you
Though we´re far apart
You´re always in my heart

For you are not aloneČJ
Další den uplynul
Já jsem stále sám
Jak se to mohlo stát
Nejsi tady se mnou
Nikdy jsi se nerozloučila
Někdo mi řekněte proč
Musela jsi jít
Opustila jsi můj svět tak chladně

Každý den sedím a ptám se sám sebe
Jak se mohla láska vytratit
Něco mi šeptá do ucha a říká
Že nejsi sama
Já jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Já zůstávám tady

Nejsi sama
Jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Jsi stále v mém srdci
Nejsi sama

Úplně sám
Proč, ach

Minulou noc
Jsem myslel, že tě slyším plakat
Ptala ses jestli přijdu
A podržím tě ve svém náručí
Mohu slyšet tvé modlitby
Tvá břemena, která ponesu
Ale nejprve potřebuji tvoji ruku
Tak věčnost může začít

Každý den sedím a ptám se sám sebe
Jak se mohla láska vytratit
Něco mi šeptá do ucha a říká
Že nejsi sama
Já jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Já zůstávám tady
Abys nebyla sama
Jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Jsi stále v mém srdci
A nejsi sama

Zašeptej tři slova a já přiběhnu
Děvče, ty víš, že já tam budu
Já tam budu

Nejsi sama
Jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Já zůstávám tady
Nejsi sama
Jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Jsi stále v mém srdci

Nejsi sama
Já jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Já zůstávám tady
Abys nebyla sama
Já jsem tu s tebou
Přesto že jsi tak daleko
Jsi stále v mém srdci

Abys nebyla sama

We've Had Enough

13. července 2010 v 18:11 České překlady k písním


AJ
Love was taken from a young life
And no one told her why

Her direction has a dimlight
From one more violent crime
She innocently questioned why
Why her father had to die

She asked the men in blue
How is it that you get to choose
Who will live and who will die
Did god say that you could decide ?

You saw he didn't run
And that my daddy had no gun

In the middle of a village
Way in a distant land
Lies a poor boy with his broken toy
Too young to understand

He's awaken, ground is shaking
His father grabs his hand
Screaming crying, his wife's dying
Now he's left to explain

He innocently questioned why
Why his mother had to die
What did these soldiers come here for ?
If they're for peace why is there war ?

Did God say that they could decide
Who will live and who will die ?
All my mama ever did
Was try to take care of her kids

When innocence is standing by
Watching people loosing lives
It seems as if we have no voice
It's time for us to make a choice

Only god could decide
Who will live and who will die
There's nothing that can't be done
If we raise our voice as one

They've gotta hear it from me
They've gotta hear it from you
They've gotta hear it from us?
We can't take it
We've already had enough

They've gotta hear it from me?
They've gotta hear it from you?
They've gotta hear it from us?

We can't take it
We've already had enough

They've gotta hear it from me?
They've gotta hear it from you?
They've gotta hear it from you baby?

We can't take it
We've already had enough

Deep in my soul baby

Deep in your soul and by your side

Deep in my soul

It's so big and i'm still alive

They've gotta hear it from us?

We can't take it
We've already had enough

It's going down baby
Just let God decide,

It's going on baby
Just let God decide

Deep in my soul baby

We've already had enough

They've gotta hear it from me?
They've gotta hear it from you ?
They've gotta hear it from us?

We can't, we can't
We've already had enoughČJ
Láska byla odebrána mladému životu
A nikdo jí neřekl proč

Její směr má přísvit
Od dalšího brutálního zločinu
Nevinně se zeptala proč
Proč její otec musel zemřít

Zeptala se mužů v modrém
Jaktože můžete vybrat
Kdo bude žít a kdo zemře
Řekl Bůh, že můžete rozhodnout?

Viděli jste, že neutíkal
A že můj táta neměl zbraň

Uprostřed vesnice
Ve vzdálené zemi
LiLeží ubohý chlapec se svou rozbitou hračkou
Moc mladý na to, aby chápal

Je vzbuzen, země se třese
Jeho otec chytne jeho ruku
Křičí, pláče, jeho žena umírá
Teď je ponechán, aby vysvětlil

Nevinně se zeptal proč
Proč jeho matka musela zemřít
Pro co sem ti vojáci přišli?
Jestliže pro mír, tak proč je tu válka?

Řekl Bůh, že mohou rozhodnout
Kdo bude žít a kdo zemře?
Vše, co má máma kdy dělala
Bylo, že se snažila postarat se o své děti

Když nevinnost přihlíží
Jak lidé ztrácejí životy
Vypadá to, že nemáme žádný hlas
Je čas, abychom učinili rozhodnutí

Jen Bůh mohl rozhodnout
Kdo bude žít a kdo zemře
Není nic, co by nemohlo být uděláno
Jestliže zvedneme svůj hlas jako jeden

Musí to slyšet ode mne
Musí to slyšet od tebe
Musí to slyšet od nás

Nemůžeme to snést
Už jsme měli dost

Musí to slyšet ode mne
Musí to slyšet od tebe
Musí to slyšet od nás

Nemůžeme to snést
Už jsme měli dost

Musí to slyšet ode mne
Musí to slyšet od tebe
Musí to slyšet od tebe, dítě

Nemůžeme to snést
Už jsme měli dost

Hluboko v mé duši, dítě

Hluboko ve tvé duši a po tvém boku

Hluboko v mé duši

Je to obrovské a jsem stále naživu

Musí to slyšet od nás

Nemůžeme to snést
Už jsme měli dost

Klesá to, dítě
Prostě nech Boha rozhodnout

Pokračuje to, dítě
Prostě nech Boha rozhodnout

Hluboko v mé duši, dítě

Už jsme měli dost

Musí to slyšet ode mne?
Musí to slyšet od tebe?
Musí to slyšet od nás?

Nemůžeme, nemůžeme
Už jsme měli dost


Pepsi =D

12. července 2010 v 9:19 fotky,videa,infoMichael Jackson's This Is It - Trailer

9. července 2010 v 18:46 fotky,videa,info


MJ

8. července 2010 v 8:45 fotky,videa,info
http://special.novinky.cz/jackson/

Životopis

7. července 2010 v 19:52 fotky,videa,info
Slavný americký zpěvák a skladatel, Michael Jackson - vlastním jménem Michael Joseph Jackson, pocházel z devíti sourozenců. Narodil se 29.8.1958 v Gary, státě Indiana, USA. Byl to zástupce konvenčního popu a taneční hudby, vycházející ze soulu. Kromě svého charakteristicky vysokého hlasu, rytmického cítění a tanečních schopností byl znám i jako velký perfekcionista.

Od roku 1967 byl členem supiny Jackson 5. Jeho otec Joseph velmi dbal na úspěch a image skupiny. Sám byl neúspěšným hráčem v kapele, který snil o velké hudební kariéře. Michael se nicméně několikrát v rozhovorech zmínil o otcově přísnosti hraničící až s agresivitou. Traduje se historka, že když Jackson 5 cvičili doma taneční kroky na vystoupení, otec seděl v křesle s páskem a pokaždé, když některý ze synů pokazil choreografii, dostal výprask. Skupina ale v žebříčcích stoupala stále výš a po podepsání kontraktu s Motown (1968) se z bratrů Jacksonových staly mezinárodní superhvězdy. Natočili tři desky, které hned ovládli americké hitparády. Později, po odchodu Michaela ze skupiny, se stal benjamínkem skupiny Randy Jackson.

Po vydání 1. úspěšného sólového singlu Got To Be There (1971) se kariéra skupiny a Michaela jako sólisty rozvíjí souběžně. V počátcích mu pomáhá i jeho přítelkyně, zpěvačka Diana Ross (Jackson ji to později jako skladatel a producent oplatil). Dobře si vedou alba Got To Be There a Ben a v roce 1972 má další hity: Rockin' Robin, Ain't No Sunshine a Ben - tyto hity se umístily na prvním místě americké hitparády.

V r. 1977 začíná spolupracovat se skladatelem a producentem Quincy Jonesem a objevuje se i v muzikálu The Wiz. Toto setkání je jedno z nejpřelomovějších v celé hudební historii vůbec. Nevíme, zda by to, co mělo přijít, obstálo stejně dobře i bez něj, ale sám Michael Jackson prohlásil na Jonesovu adresu, že pokud nějaká skladba něco potřebuje, pokud jí něco chybí, Quincy vždy ví co to je a přidá to tam. Tato veleúspěšná dvojice začala pracovat na novém materiálu, který měl Jacksona zbavit pověsti toho malého kluka s tím vysokým hlasem.

Období velkých sólových úspěchů začíná rokem 1979, kdy vychází album Off The Wall, ze kterého vzejdou hity jako Don´t Stop ´Til You Get Enough (1. příčka v USA, později i Grammy) a Of The Wall. Následují další hity - Rock With You (1980) (1. příčka v USA), She´s Out Of My Life (1980) a One Day In Your Life (1981) (1. příčka v Anglii). Sám Michael řekl, že toto album bylo nesmírně důležité kvůli tomu, co se mělo teprve odehrát. V roce 1982 začíná spolupracovat s Rodem Tempertonem a vzniká píseň Thriller. Jen pro zajímavost, tento hit se původně jmenoval Stardust, ale Jacksonovi se tento refrén nelíbil, protože prý nemá tak dobrý zvuk. Velmi spontánně vznilk hit Billie Jean - a to při cestě v autě.
Toto období doprovází další řada hitů - The Girl Is Mine (1982) (duet s Paulem McCartneyem), Beat It (1983) (s kytarovým sólem Eddie Van Helena a skutečnýmy gangstery, 1. příčka v USA), Wanna Be Startin´ Something (1983), Human Nature (1983), Say Say Say (1983) (opět duet s Paulem McCartneyem), 1. příčka v USA). Za rok 1983 si odnesl 8 cen Grammy. Alba se prodalo zhruba 50 milionů, společně se singly něco málo přes sto milionů a dodnes zůstává nejprodávanjším a nejúšpěšnějším umělcem všech dob.

Po přestávce se v r. 1984 spojuje s Jacksons a následuje obrovské turné Victory. Toto turné mělo být potvrzením toho, že Jackson má neohrozitelnou pozici na trůně popové hudby, nicméně později na jeho adresu řekl, že nebylo tak monumentální jak původně chtěl a necítil se při něm moc dobře. Také má i hitový duet s Mickem Jaggerem - State Of Shock. V následujícím roce skládá společně s Lionelem Richiem charitativní píseň We Are The World a stává se též hlavním představitelem ve filmu Captain EO. Jackson v té době kupuje vydavatelská práva na 250 skladeb skupiny Beatles.

První místa světových hitparád zaznamenává i album Bad, které přišlo pět let po Thrilleru. Alba se prodalo cca 35 milionů (pro srovnání - Madonnin top je 22 mil.). Toto období provázejí hity I Just Can't Stop Loving You (1987) (1. příčka v USA i v Anglii, duet se Siedah Garrett), Bad (1987) (1. příčka v USA), The Way You Make Me Feel (1987) (1. příčka v USA), Man In The Mirror (1988) (1. příčka v USA), I Want You Back (1988) (remix starého hitu na zn. Motown), Dirty Diana (1988) (1. příčka v USA), Leave Me Alone (1989) (Grammy za videoklip).

V roce 1988 vychází jeho autobiografie Moonwalker. Stejně obrovsky úspěšné jako předchozí desky je i album Dangerous. Toto album je podle mnohých je nejvyváženější, nejdospělejší a nejucelenější v Michaelově kariéře. Vypadá to, jako by měl recept na nadčasovost. Bylo by jedno kdyby tu desku vydal začátkem osmdesátých let nebo v roce 2008, bude vždycky znít moderně a lidé se nad ním budou rozplývat. Z tohoto alba se prosazují hity Black Or White (1992) (1. příčka v USA i v Anglii) a Remember The Time (1992).

V r. 1993 získal další Grammy, tentokrát v kategorii legenda. Po vydání alba následuje vskutku velkolepé turné. Má dvě etapy, běhěm nichž proběhne 69 koncertů pro 4 miliony diváků. Ovšem druhá půlka turné dostala hořkou příchuť ve chvílí, kdy byl zpěvák obviněn ze sexuálního obtěžovábí 13ti letého chlapce. Na toto téma bylo sepsáno nespočetně článků a pravda tudíž pravděpodobně spadne do propadliště dějin.

Se svou první manželkou Lisou Marií Presleyovou se vzali v květnu 1994, ale již v prosinci 1995 se odloučili. Rozvedli se hned měsíc na to, v lednu 1996. S druhou manželkou Debbie Roweovou  má dvě děti, Paris a Prince. Matka jeho třetího dítěte néní známá.

Během alba Dangerous se Jackson rozešel s Quincy Jonesem a tak následující deska byla očekávána se zatajeným dechem. Dokáže stále vyrobit hity? V červnu 1995 se daočkali všichni odpovědi. Vyšlo album HIStory: Past, Present and Future - Book 1. Jednalo se o 2 CD. Na prvním byla kompilace největších hitů od Off The Wall a na druhém zcela nové písně. Z těch nejvýraznějších vyberme Scream (velmi úspěšný duet se svojí sestrou Janet Jackson a také nejdražší videoklip všech dob - 7 milionů dolarů), Earth Song a Stranger In Moscow.

Ovšem následující zpráva šokovala celou Českou Republiku. Do vybraných měst, měla dorazit Jacksonova socha a sám zpěvák řekl, že tam, kde se socha objeví, uspořádá koncert. V momentě kdy se tedy objevila v Praze na Letné, všichni čekali potvrzení domněněk. Potvrzení přišlo a ČR dostala dokonce tu poctu, že zde bylo celé turné zahájeno (první a poslední koncert jsou vždy brány jako symbolické). Koncert se konal 7.9.1996. Během jeho návštěvy jistý bulvární časopis napsal lživé zprávy o tom, že Jackson zneužívá malé děti. Koncert byl tehdy málem zrušen.
Toto období bohužel uzavřelo jistou etapu. Po turné následovala dlouhá odmlka. Až v roce 2001 vyšlo album Invincible, ale společnost Sony Music Michaelovo album sabotovala.Tím chtěla docílit aby jim Michael prodal svůj podíl na ATV katalogu. Z alba bylo připraveno sedm singlů, ale nakonec vyšli jen tři - You rock my world, Butterflies a Cry.

Od té doby se už o Jacksonovi píše pouze v souvislosti s jeho údajným zneužíváním dětí, braní drog a osobním bankrotem. Michael byl zproštěn ze všech desti bodů obžaloby. Malé světlo naděje velkého návratu svitlo 11.2.2008 s vydáním reedice alba Thriller - Thriller 25.

Ke konci svého života žil Michael v Las Vegas, kde točíl novou desku a připravoval comeback.

Ve čtvrtek 25.6.2009 ve 13:28 ho sanitka převezla do nemocnice v hlubokém kómatu. Padesátiletého zpěváka doma zradilo srdce. Záchranářům se ho nepodařilo oživit. Za mrtvého ho prohlásili v 14:26.

Lindsay je 24

2. července 2010 v 17:03 Lindsay Lohan
Dneska je Lindsay 24!Vím,že jí všichni asi nemáte moc v lásce,ale nevadí
24
.