Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Největší tyrani zvířátek? Teenageři!

5. ledna 2011 v 10:55 |  zvířátka
Simeon (19) z Anglie kopal před očima svých kámošů do malého štěňátka. A důvod? Sedm měsíců staré štěně nechtělo ostatním předvést, jak umí kousnout...
Jejich videa šokují celý svět. Jsou na nich natočené šílené brutální útoky na zvířátka. Například Brit Simeon (19) kopal do štěněte a byl náhodou natočený bezpečnostní kamerou. Dvanáctiletá holka z Bosny naházela šest štěňat do řeky, která se samozřejmě hned utopila. A celou dobu ji u toho někdo natáčel, a nic proti tomu neudělal! Na videu je vidět, jakou z toho mají tihle tyrani strašnou legraci. Co je to proboha za lidi, jak to vůbec někdo dokáže, takhle se zachovat k těm malým nevinným čumáčkům?!!!

Kdo týrá zvířata?

Tihle mladí násilníci většinou pocházejí z problémových rodin, ve kterých se s násilím setkali už v raném dětství - bývají mláceni a šikanováni. Svou vlastní nenávist, zklamání a vztek si pak vybíjejí na zvířatech - najednou se cítí i oni silní. Takoví lidé nemají žádný soucit. Nechávají se při týrání zvířat klidně natáčet i na video, tím v sobě totiž posilují pocit svojí moci.

Jaké tresty čekají tyrany?

Děti, kterým ještě nebylo 14 let, není obecně možno nijak soudně potrestat. Proto z celé situace holka z Bosny lehce vyplula. A navíc: mladiství dostávají velmi
mírné tresty. Týrání zvířat, kterého se dopustí dospělý člověk, bývá trestáno peněžitou pokutou nebo až třemi roky vězení. Britský nepřítel psů Simeon musí kvůli svému týrání na osm týdnů do vězení. Je to dostatečný trest? Ne. Vůbec se nevyrovná tomu utrpení, kterého se on dopustil na svém pejskovi.
Názor BG!: My z redakce bychom ho odsoudili k doživotní práci za mřížemi!!!

Co máš udělat, když jsi svědkem týrání?

Neměla by ses do situace vložit přímo, ale spíš zavolat policii (158). Tohle volání je zadarmo, nemusíš mít v telefonu kredit, a stejně se dovoláš. Pak bys měla na místě vyčkat, dokud nepřijede policejní hlídka, abys tam fungovala jako svědek a ten, kdo policii přivolal - i kdyby sadista utekl. Zkus si z týrání pamatovat co nejvíce detailů: například oblečení viníka, nějaké zvláštní znaky i popis týraného zvířete. Je to všechno pro to, abys policii dala co nejpřesnější popis celé situace. Hlavně nenech ty chudinky trpět bez povšimnutí!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 2. září 2011 v 14:17 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama