Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Srpen 2011

Avril : Pořád jsem stejný pako

25. srpna 2011 v 13:12 Avril Lavigne
Dřív byla provařená jako neunavitelná pařička a tahoun šílených nočních akcí. S ničím neměla problém a několikrát se dostala i do konfliktu s policií. Sama o sobě tvrdí, že jako utržená ze řetězu se chová, jen když nemá kluka, takže Brody přišel zřejmě přesně v tu pravou chvíli. Od té doby je ticho a klid po pěšině a Avrilka maká nejen na nových hitovkách do tvého iPodu, ale taky na sobě. Je ve skvělé formě, conversky sem tam vymění za podpatky, a v noci dokonce spí!:-)

Avril: " Jo, všechno potvrzuju a podepisuju, třikrát!" (smích) "Dokonce mě už ani ta růžová ve vlasech nijak extra nebere! Ale klídek, na další svatbu a sto krásných dětiček to ještě není! Na to jsem pořád moc velký pako! Potřebuju se ještě trošku vyřádit. Je fakt, že jsem zamilovaná, takže kámošky šly trošku stranou, ale já jim to zase co nejdřív bohatě vynahradím a myslím, že si nějakou zajímavůstku v bulváru určitě zase přečtete! Přece jen jsme mladý! Není kam se hnát, že jo?!" (Smích)

Zábavní průmysl odhalen - Icke/Jones/Arizona Wilder

25. srpna 2011 v 12:17 Co se jinam nevešlo
tak nevim,jestli se tomu mám smát,nebo co... xO xD


když tam nebudute mít český titulky,klikněte na CC pod videem


SONB 7.kolo

24. srpna 2011 v 18:50 Soutěž O Nejlepší.... (SON....)
Nitty29.4% (5)
Ondry35.3% (6)
RadunkaH211235.3% (6)

vypadává Nitty

1.soutěžící - Ondry

blog - http://ondry-diary.blog.cz/

2.soutěžící - RadunkaH2112

blog - http://radunkah2112.blog.cz/


Lindsay Lohan se účastnila dražby

13. srpna 2011 v 16:25 Lindsay Lohan
Lindsay a ještě dalších téměř padesát celebrit se spojilo pro dobrou věc a poskytlo do dražby svá nejluxusnější příruční zavazadla.

Aukci pořádá letecká společnost JetBlue Airways a celý výtěžek poskytne charitativní organizaci DoSomething, která se mimo jiné stará například o děti bez domova. "Máme tu pár opravdu exkluzivních kousků," prozrazuje mluvčí akce a dodává: "Všem celebritám moc děkujeme."

Některé hvězdy navíc do tašek přidaly i osobní dárky. NapříkladLindsay přidala do kabelky časopis, kde je na titulní straně s autogramem a podepsanou panenku Barbie, coby Lindsay Lohan. To Donald Trump byl ještě o něco štědřejší. Do luxusního kufříku Halliburton totiž vložil dvě VIP vstupenky na Miss USA 2011 a následnou afterparty v Las Vegas.

Kabelky některých celebrit můžeš dražit na www.jetblue.com už teď, zbytek se na webu objeví příští týden. Budou to například Taylor Swift, Jessica Simpson, Kellan Lutz, Kelly Osbourne, Rosario Dawson nebo Ryan Seacrest.

recepty na letní shake

13. srpna 2011 v 16:24 deník.....


Banano-kokosový shake z mléka

NA JEDNU PORCI POTŘEBUJEŠ: strouhaný kokos, 1 malý banán, citronovou šťávu, 200 ml nízkotučného vychlazeného mléka.

POSTUP: Strouhaný kokos lehce osmahni na pánvi, oloupej banán a nakrájej ho na malé kousky. Ke všem ingrediencím přidej jednu lžíci citronové šťávy (ideálně vymačkej čerstvý citron) a mléko.
Vše mixérem rozmixuj.

Sklenici si před podáváním můžeš ještě ozdobit kokosem, a to tak, že její okraj namočíš v sirupu s příchutí kokosu nebo banánu, a přitiskneš do strouhaného kokosu, který se tam krásně nalepí. Do shaku zapíchni brčko a nech si chutnat!


Za záchranu musel zemřít (Bravo)

13. srpna 2011 v 15:49 zvířátka
Brzo to budou už čtyři roky, kdy mojí kamarádce zemřel její starý rotvajler. Jelikož bydleli v celkem rizikové ulici, rozhodli se, že jejich nový pes bude víc bojový...
Proto si domů přivedli pitbulla kterého, kterého pojmenovali Charlie. On ale nebyl jako ostatní, byl moc hodný, milý a přátelský, nikdy nikomu neublížil. Měli jsme ho moc rády a s kámoškou jsme s ním chodily často ven, na cvičák nebo do parku apod. Jednou v létě, když už byl skoro večer, jsme se s kámoškou rozhodly, že se s Charliem trochu projdeme. Došli jsme k jednomu malému jezírku, kde jsme si sedli na lavičku. Přišla tam parta kluků, z nichž některé jsem znal ze školy. Byli to potížisti... Chodili za školu, kouřili a podobně. Když jsem viděla, jak divně na nás koukají, radši jsem to řekla kamarádce a rychle jsme šli pryč. Nechtěla jsem se s nimi dostat do konfliktu, přece jenom byli o tři nebo o čtyři roky starší. Jenže oni šli za námi. Začali na nás pokřikovat, pískat a tak. Byli jsme celkem dost daleko od vesnice, takže jsme zrychlili, vážně jsme se báli. Jenže ti kluci šli pořád za námi. Pořád na nás pokřikovali různé sprosté věci a podobně. Nakonec nás dohnali. Hrozně jsme se báli, ale Charlie udělal to poslední co nás mohlo napadnout. Zuřivě se rozštěkal a vzpouzel se na vodítku. Pak se vysmekl z obojku a rozběhl se k těm klukům. Nevím, kde se to v něm vzalo, ale z toho hodného psa byl najednou opravdový rozzuřený pitbull. Začal je honit, jeden kluk spadl na zem, Charlie se na něj vrhl a pokousal ho. Ostatní se vrátili, odkopli Charlieho, zvedli toho kluka ze země a rychle utíkali pryč. My jsme vzaly Charlieho a běžely jsme ke kamarádce domů, tam jsme vše řekly jejím rodičům. Tomu klukovi se nic moc vážného nestalo a Charliemu taky naštěstí ne. Za pár dní mi však zavolala kamarádka hroznou zprávu. Podle policie je Charlie pro okolí nebezpečný a musí ho nechat utratit! Ta zpráva mi vyrazila dech, byl jako můj vlastní pes. V den kdy se to mělo stát, jsem s kamarádčinou rodinou jela společně na kliniku. Tam jsme se s Charliem rozloučili, doktor mu poté píchl injekci a Charlie zemřel. Hrozně jsme všichni brečeli, byl to skvělý pes, byla ho škoda a nebýt jeho, kdo ví, co by se tenkrát stalo... Doufám, že Charlie ví, že já a moje kamarádka Marťa na něj nikdy nezapomeneme!

zdroj Bravo