Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Březen 2012

Neřeš mě, já nebudu řešit tebe

26. března 2012 v 15:05 deník.....
•Fakt miluju lidi, který rozebírají a pomlouvají ostatní je kvůli tomu, že třeba poslouchají něco jiného, mají rádi něco jého, vypadají jinak, nebo mluví jinak (tím myslím koktání), a tak podobně. To je tak ubohý, až je mi z toho zle. Když se ti ten člověk nějakým způsobem nezamlouvá, tak si ho prostě nevšímej, ne? Protože všichni normální lidi pak pochopí, že ten, k do je debil, jsi ty. A je to pravda. Jak by se to asi líbilo tobě?

•Nebo když se začneš navážet do někoho jen kvůli tomu, že se zastane člověka, kterýho ty nemáš v lásce. Nikdo tobě přece nenadává za to, s kým se kamarádíš, ne? A pokud ano, Patří do bodu č.1

•Šikana... další skvělá věc, že? Hlavně že tě to baví. A pokud si myslíš, že když jen někomu nadáváš, nebo ho ponižuješ... že to vlastně šikana není, tak se pleteš. Zamysli se nad sebou. Si vážně tak dokonalý/á, že máš právo ubližovat jiným? Ne, to není nikdo. Nikdo nemá právo takhle zacházet s ostatními lidmi.


Něco z toho, je myšleno na pár lidí, co znám ;) ovšem doufám, že na tebe (co to zrovna čteš ;) ) to nesedí. Nebo ses s tím nesetkal/a. A jestli znáš někoho, kdo takový je, a ubližuje tvé/mu kamarádovi/dce, nezalez do kouta, ale pomoz jí/mu. Protože nechat jí/ho v tom, je to nejhorší, co můžeš udělat.


Jinak mi dej pokoj, hm? Určitě mě zajímají ty tvý keci. Tím si buď jistá. Ano, taky tě mám ráda, známe se přece od dětství, no ne? ♥ FUCK YOU , milá zlatá :-*Londýn - 6.kapitola

26. března 2012 v 14:55 moje výtvory (příběhy,obrázky..)
Prošli sme asi pět obchodů, než sme narazili na ty pravé. Rudé šaty na ramínka sahající ke kolenům, měli výstřih a spodní lem zdobený blískavými kamínky. ,,Nádhera! Koupíme k tomu černé boty a nějakou černou kabelku a bude to dokonalý!'' Vybrali jsme teda ještě malou kabelku do ruky a černé boty na jehlovém podpatku.

Čas utíkal strašně pomalu. Bylo teprve půl čtvrtý. Nemohla sem se dočkat. O půl sedmí jsem se oblékla a Jenn mě učesala. Musim přiznat, že mi to slušelo. Snad po prvé jsem se sama sobě líbila. Ještě jsem si vzala stříbrné náušnice, řetízek a náramek. A dílo bylo dokonáno. Ve třičtvrtě na osum zvonil domovní zvonek.
,,Páni...'' Vydech Chris, když sem otevřela dveře. ,,Moc ti to sluší.'' Usmála jsem se: ,,Děkuju.'' Zabouchli sme a vyrazili do jeho autem restaurace.
Byla to jedna z takovejch těch luxusních restaurací, kde musíš mít rezervovanej stůl dobu dopředu. ,,Jaktože máme stůl takhle ze dne na den?'' ,,Vlastní to tu můj strejda.'' ,,Ahaa... takže protekce, jo?'' ,,Tak jistě.'' Mladý číšník nás zavedl ke stolu vzadu, takže tu máme takový intimčo.
Rozebírali sme všechno možný... ale já popravdě úplně moc nevnímala. Spíš sem se na něj pořád dívala, a užívala si, že sme spolu sami dva. A jak mu to zase slušelo... achjo. Asi sem se do něho zamilovala.
,,Vnímáš mě?'' ,,Ehm... cože?'' ,,Jak ste se poznali s Jenn?'' ,,V tom baru, jak sme tam potkali vás.'' ,,Aha, tak to jo. A nevíš, jestli má kluka?'' Na co ho to zajímá? ,,Myslim, že ne.''
Skvěle jsme se bavili. Za ten večer sme se hodně poznali, řekla bych. Odcházeli sme až někdy po půlnoci. Odvezl mě až k baráku a ještě sme tam chvíli seděli. Pustil rádio. Dobrá kulisa. Po chvíli se ke mě nahnul a políbil mě. Cítila jsem se jako v sedmém nebi. Chtěla sem, aby se zastavil čas a tenhle okamžik nikdy neskončil. Když se zase odtáhl, usmál se. Úsměv sem mu opětovala, rozloučili jsme se a já vylezla z auta. Šla sem ke dveřím a ještě sem se ohlídla, když odjížděl.
Jakmile sem vešla do dveří, přiběhla Jen: ,,Tak co? Povídej!'' ,,Ty si tu čekala takovou dobu?'' ,,Jo, musíš mi to všechno říct!'' Šli sme si teda sednout a já začala s vyprávěním. Když můj příběh skončil, bylo chvíli ticho. ,,Vy ste se líbali? Tak to je hustý! Musíte to dát do kopy!'' ,,Snad to vyjde.'' ,,Musí to vyjít!'' ,,Jo, chtěla bych, aby to vyšlo...'' mrkla sem na ní, ,,ale teď si du lehnout.'' ,,Jo, taky pudu. Tak dobrou noc.''

,,Alex?'' Budila mě ráno Jenn. ,,Co je?'' ,,Jdu ven, jo. Nevim, kdy se vrátim. Snídani máš na stole.'' ,,Dobře...'' Pak už sem nemohla znova usnout. Nevadí, no.
V kuchyni sem měla připravený vajíčka se zeleninou. To je od ní hezký. Po snídani sem umyla nádobí a rozhodla se, že se dojdu projít. Procházela jsem se po městě, když v tom sem zahlídla Jenn s nějakým klukem. Chtěla sem jít za ní, ale pak sem si všimla, že je to Chris. Zrovna se něčemu smáli. Nechci bejt hned histerická, ale... tohle mi přijde divný.
Radši sem se otočila a šla sem zpátky domů.

Londýn - 5.kapitola

26. března 2012 v 14:50 moje výtvory (příběhy,obrázky..)
Všichni sme usedli ke stolu, popřáli si dobrou chuť a začli jíst. Moc sme nemluvili, je to přeci neslušný, s plnou pusou. Takže kluci akorát řekli, že je to moc dobrý a my poděkovali.
Po jídle sme se přesunuli do obýváku. Ale sedli sme si nějak blbě, takže sem neseděla vedle Chrise, ale vedle Toma. Jenn se na mě omluvně podívala. Ona seděla mezi nima. Debata opět začala otázkou, jak mi je. Jak nečekané. Vysvětlila jsem jim, že už je mi opravdu dobře. A rozhovor se posunul zase dál.
Celkem mě štvalo, že na Chrise ani nevidím, tak mě napadlo: ,,Co takhle otevřít víno?'' všichno souhlasili a tak jsem se za Jenniných pokynů vydala najít a otevřít lahev. Po chvíli už sem to nesla a každému nalila. Uvelebyla sem se v křesle, takže sem na něj teda aspoň viděla. Jak může být tak krásný...
Když už sme otevírali třetí láhev, všichni už byli krapet mimo. Až na mě, já moc nepila, aby mě zítra nebolela hlava. Takže sem si všimla, že se oba zajímají hlavně o Jenn. Jak jinak, je mnohem hezčí. Začínala sem trochu žárlit. Nevím proč, ani ho neznám, vlastně. Po chvíli už mě to tam začínalo štvát, tak sem se zvedla: ,,Promiňte, asi si půjdu lehnout. Není mi moc dobře.'' ,,Nechceš s něčím pomoct, nebo tak?'' otázala se ustaraně Jenn. ,,Ne, to bude v pohodě.'' ,,A nemáme už s Chrisem jít? Abyste měli klid?'' ,,Ne, klidně zůstaňte. Dělejte společnost Jenn.'' ,,Škoda... tak příště.'' usmál se Chris. ,Škoda... vždyť ti tu zůstane ta hlavní, prosimtě' pomyslela jsem si a rozloučila se.
V pokoji jsem se svalila na postel a zírala do stropu. Po chvíli jsem usnula. Probudila sem se až ráno... to sem spala pěkně dlouho, teda. Převlíkla sem se, osprchovala a šla dolů. Pořád sem byla nějak ospalá. Jenn už snídala. ,,Ahoj Růženko. Hele, nevadí ti, že sem včera dala Chrisovi tvoje číslo? Říkal, že se ti ozve.'' moje rozespalost náhle zmizela. ,,Vážně? Hezky... jasně, že mi to nevadí.'' a rozeběhla jsem se zpátky po schodech, abych se podívala na mobil, jestli už napsal. ,Ano!' vykřikla jsem v duch, když sem viděla přijatou zprávu. Stálo v ní: ,Ahoj Alex. Škoda, že ti nebylo dobře. Chtěl sem tě teda pozvat na večeři. Zítra kolem 20té hodiny, co ty na to? Chris' ,,Páni! Páni!'' do pokoje přišla Jenn. ,,Co je? Co tu tak hulákaš?'' ,,Napsal mi a zve mě na večeři, chápeš to?'' ,,Tak to je od něj milí. A co si vezmeš?'' moje radost byla ta tam, protože sem si vzpoměla, že nemám žádné večerní šaty. ,,Aha. Tak zajdem něco koupit, ne?'' byla sem tak natěšená, že sem jí objala. ,,No, tak se di nasnídat a vyrazíme.'' ,,Nemám hlad, můžem jet hned.'' Jenn se zasmála a vydali jsme se do města.

My new blog

26. března 2012 v 14:45 deník.....
Jak už sem se tu zmiňovala, mám nový blog, kam převážně píšu povídky. Nejsou nic moc :P ale tak... byla bych moc ráda, kdyby ste se podívali a nějakou si přečetli a zanechali koment. Samozřejmě pravdivý ;) kritika je přeci to nejlepší. Aspoň víš, co máš změnit. Takže se prosím koukněte ♥ SEM ♥
Nádherné! Lvíčata se ráda mazlí

22. března 2012 v 17:49 zvířátka
Krásný lvíčata, co se mazlí ♥ video tu

(Napisy) Brytyjski Mam Talent - Michael Moral

22. března 2012 v 17:36 vtipný
Taky dobrý xD koukni na video tu xP

Matrix na żywo w Mam Talent! Razy Gogonea

22. března 2012 v 17:35 vtipný
Dobře on xD koukni na video xD

Londýn - 4.kapitola

22. března 2012 v 16:59 moje výtvory (příběhy,obrázky..)
Zajeli jsme teda do hotelu pro mé věci. Na recepci jsem zaplatila, nasedli jsme do auta a jeli pryč.
,,Stejně je to hustý...'' ,,Co myslíš?'' koukla na mě Jenn, ale zase se pohledem rychle vrátila na silnici. ,,No jak sem omdlela. Jakože... sme ty kluky neznali a tak, a pomohli ti mě dostat k tobě domů.'' ,,No to jo, no. Asi ses jim zalíbila.'' ,,Nebo ty a chtěli před tebou vypadat jako hrdinové.'' zasmáli sme se. ,,Tak to nevím. Ale můžeš se jich zeptat. Dnes sem je pozvala ke mě... totiž k nám na oběd.'' ,,Cože? Tak to je... musíme udělat něco fakt dobrýho.'' ,,Klid. Neboj, uděláme něco speciálního, aby se ještě někdy stavili.'' ,,Aháá.... hlavně Tom, viď.'' ,,No a co tvůj Chris?'' ,,Není můj.'' zase sme se zasmáli. Myslím, že s touhle holkou si budeme vážně rozumět. Ještě že jsem do toho klubu šla a potkala sem jí.
,,Sakra.'' ,,Co je?'' ,,Vzpoměla sem si, že dneska má přijít nějakej chlap ohledně trubek... nevím proč přesně, ale asi tam je něco ucpaný, nebo tak něco.'' ,,A to je problém?'' ,,Jo, protože udělá strašnej bordel.'' ,,No... tak já to uklidim a ty uvaříš.'' ,,Jo, to je dobrej nápad.''
Zaparkovali sme na kamenné příjezdové cestě a vzali moje kufry.
Jenn šla rovnou do kuchyně a já si šla dát věci do pokoje. Pak sem sí šla pomoct. Za chviličku někdo zvonil. Byl to ten opravář. Doufám, že to bude mít rychle, abych to stihla uklidit než přídou kluci.
,,V kolik mají vlastně přijít?'' ,,Říkali ve tři.'' otočila sem se na hodiny. Dvanáct. To by se dalo stihnout...
Nevím přesně, co sme to vyřili, ale neměla sem moc čas nad tím přemýšlet. Škrábala jsem brambory a přemýšlela. Hlavně o Chrisovi. Ten kluk se mi vážně líbí... ale co když já jemu ne?
Chlápek odešel. Skoro půl třetí. Bezva. Ještě že už máme skoro uvařeno. Jenn jen dodělá rybu. Já to musim uklidit... a pak se převlíct.
Rychle jsem uklidila ten svinčík, co tu napáchal a běžela do pokoje. Sakra, ještě tak mít něco pořádnýho. Ale zase ne moc vyzívavýho, aby si o mě něco nepomysleli... Nakonec sem si vzala fialové tílko a tmavě modré džíny. Vím, nic extra, ale tak...
,,Co tady děláš takovou dobu? Kluci už sou tady.'' ,,No, já sem se převlíkala a asi sem trochu nehlídala čas... už du.''
Rychle sme s Jenn seběhly schody a šly do obýváku. Oni tam seděli na pohovce. Oběma to slušelo, ale Chris... měl černou košily. No páni... Tomu to sluší.
Když si nás všimli, oba se otočili a usmáli se: ,,Ahoj.'' řekli oba. Jenn pokynula směrem ke kuchyni. ,,Tak se pudem najíst?''

S-KORE ... co se jeho týče/můj vztah k jeho hudbě

21. března 2012 v 10:55 S-KORE
Vím, že většina textů (né-li všechny) mají násilnický nebo sexuální podtext.
Ale když přemýšlíš o tom, o čem zpívá, zjistíš že je to většinou pravda. Nebo aspoň v nějakých případech.
Jeho songy sem předtim neměla vůbec ráda. Když sem o něm slyšela, nebo zahlídla jeho video na youtube, řekla sem si ,proboha, zase tenhle' .Jenže poslední dobou mě jeho songy uklidňujou. On prostě ví, o čem to všechno je.
Takže tak... a pokud se vám to nelíbí, nevadí, pouštět si to nemusíte. Jestli si nějakou písničku poslechnete, tak napište do komentů názor. A neodsuzujte mě za to, hm? :P


P.S. ano, nevím přesně,jestli je to S-KORE, nebo S-CORE. Někde je to tak a někde tak :P

S-KORE Charlotte B

21. března 2012 v 10:43 S-KORE


S-core - Ante portas

21. března 2012 v 10:38 S-KORES-core - Lovestory

21. března 2012 v 10:20 S-KORE

Hra na pravdu

19. března 2012 v 9:25 téma týdne
Tak k tomuhle tématu nevím, co napsat :P
Takže si zahrajem hru :P napíšu pár otázek, a vy na ně popravdě odpovíte :P +můžete do komentu taky napsat nějakou otázku, na kterou vám odpovím :P

1) jakej předmět ve škole máte/měli ste nejradši?
2) co si myslíš o konci světa?
3) četl/a si mojí povídku Londýn? Pokud ano, co si o ní myslíš?
4) názor na metal?
5) názor na Miley Cyrus a Selenu Gomez?
6) nezdaj se ti ty otázky hloupý? :D
7) co se ti nelíbí na mím blogu?
8) (dobrovolná otázka) co si o mě myslíš?
UDG - Éterická

16. března 2012 v 18:27 UDG