Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Říjen 2012

Halloween

31. října 2012 v 15:00 deník.....
Co si myslíš o Halloweenu?
Někomu se tento svátek líbí, někdo ho odsuzuje. Stejně jako třeba Valentýn. Ale to je kvůli odlišným důvodům. Někdo ho odsuzuje kvůli tomu, že je sám a prostě závidí ostatním, někdo zase proto, že to není náš svátek.
Ale zpátky k Halloweenu.
Tento lidový svátek, se slaví převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu atd. Název vznikl zkrácením anglického ,,All-Hallows-eve'' tedy ,,Předvečer všech svatých.''
Děti chodí od domu k domu, a koledují: ,,Koledu, nebo vám něco vyvedu.''
Tradičnímu znaky, jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, čarodějky, duchové, černé kočky, duchové a jiné příšery. Typické barvy jsou černá a oranžová.
31.10. je ten datum, kdy se děti v anglicky mluvících zemích připravují na večer. Berou si různé masky, těší se na zábavu a na sladkosti.
A jak to vidíš ty?

Kumi Koda - Lollipop

30. října 2012 v 14:57 Japonská, čínská..... hudba
Smazali mi klip -_- Skončili -_- :D


Jako den a noc

23. října 2012 v 16:06 moje výtvory (příběhy,obrázky..)
Seskočil z okna. Bylo to sice osmé patro, ale on věděl, že se mu nemůže nic stát. Hned po dopadu na tvrdý chodník, rychlostí vystřeleného šípu se rozběhl vstříc temnotě.
Probíhal mezi vysokými domy, uhýbal před popelnicemi a pouličními lampamy. Byl tak rychlí. Kdybyste stáli přímo vedle něj, ani byste nezaregistrovali, že proběhl.
Běžel, co nejrychleji mohl, co mu síly stačili. Ale i tak pořád slyšel jeho funění. Šustění jeho kabátu. Slyšel, jak jeho těžké boty dopadají na zem. Přibližoval se. ,Jak je možné, že je rychlejší?' Tato otázka mu zněla v hlavě pořád a pořád dokola. Pomalu mu docházel dech. Už byl na kraji města. Skoro v bezpečí. Teď to nemůže vzdát. Vběhl rychle do řeky. Chvíli běžel uprostřed studeného proudu. Po chvíli vyskočil a zamířil do hustého lesa. ,Už tam skoro sem' Pokusil se ještě zrychlit. Před ním se objevila jeskyně. Konečně doběhl do svého cíle.
Svalil se na zem. Zhluboka dýchal, nemohl popadnout dech. Najednou ucítil pronikavou bodavou bolest v pravé noze. V tom si uvědomil, proč nemohl běžet rychleji. V lýtku měl zapíchnutou dýku. Zatnul zuby a rychle ji vytáhnul. Po celé jeskyni se ozval řev. Rychle však utichl. Co kdyby někdo byl poblíž. Nemohl si dovolit, aby ho někdo našel. Někoho, jako je on. Hned by ho zabili. Proč by ho taky nechávali na živu? Když jen škodí. Démon co zabíjí. Je to bestie, toužící po krvy.

// Chceš vědět, jak příběh pokračuje? Koukni na můj druhej blog: http://my-world-and-stories.blog.cz

Zbožňuju tě, krokodýlku ... :'( ♥ .../S

16. října 2012 v 10:30 Jen pro NĚ DVA :'( ♥
Nejvíc sem ráda za to, že si se aspoň vrátil, abych tě ještě viděla ... Bylo to hrozný, nevědět, co s tebou je ... Jesli někde mrzneš, nebo ti někdo ubližuje - a takový lidi sou.

Doufám, že si aspoň ten týden byl šťastnej, že si zase se mnou ♥ ... byl si pro mě vším, TY to víš ...

Snad ses aspoň moc netrápil, když ti doktor dal ty léky ... Vím, že to asi pro tebe muselo bejt hrozný. Tím myslím jak to, že ses mi na dva měsíce ztratil, i toho doktora, potom. Nikdy si u něj nebyl. Navíc si nechodil moc rád ven.
Pamatuju si, jak před 8mi lety, přišla teta, a v košíku nesla dvě maličký bílí koťátka ... jedno spalo, a druhý řvalo už od spodních dveří. Ty si byl to uřvaný. A víš, proč sem si vybrala tebe? Protože když sem se podívala do tvejch nádhernejch, ale vyplašenejch očíček ... věděla sem, že ty mě potřebuješ víc.Vzpomínám si na naše hry ... jak sem si koupila knížku, s hrama pro kočičky. Schovávala sem ti papání pod barevný krabičky ... občas si ho našel. Občas sis sedl přede mě a mňouknul na ně, a já ti to stejně dala.
Naučila sem tě prosit o mlíčko ... miloval si olivy ... běhal si za mnou jako pejsek, vítal si mě, když sem se od někud vrátila. I když sem byla pryč třeba jen 5 minut ... když sem někam poklepala, hned si tam skočil ... vždycky když sem tě zavolala, přiběhnul si za mnou ... spal si se mnou v postely ... občas si měi budil, když si mě tahal za vlasy.
Když sem někam jela, i když to bylo jen přes víkend, hrozně se mi stýskalo. Nebo když sem byla v lázních ... nedalo se to bez tebe vydržet. Měla sem s
ebou tvoje fotky, a pořád na tebe koukala. Vážně sem tě měla hrozně ráda .... MÁM tě hrozně ráda!


Vždycky si mě dokázal uklidnit ... něco se dělo, a ty si za mnou přišel. Začal ses mazlit a vrnět.Když sem potřebovala, byl si tu pro mě. Tobě sem mohla říct cokoli ... když sem ti něco říkala, na něco si stěžovala, seděl si u mě, a poslouchal. Občas si souhlasně mňouknul. Pak si šel za mnou a vrněl si. Tak si mě vždycky uklidnil.♥ NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU, SI MŮJ MILÁČEK ♥ NA TO NEZAPOMEŇ ♥ MILUJU TĚ, ZLATÍČKO MOJE ♥ SI MOJE DĚŤÁTKO ♥ ZBOŽŇUJU TĚ ♥NOSTALGIE .... ???

11. října 2012 v 15:13 deník.....
Přemýšlela si někdy nad tím, co všechno si zahodila? Co sme všechno prožili, co všechno si zničila?
Pamatuj, že nikdo tak blbej, aby se o tebe staral, už nebude.protože ty si akorát ukázková naivní zlatokopka, co si ničeho neváží, a už vůbec ne přátel ;)
Vykládala si, jak tě štve tenhle, jak ti ubližuje tamten, jak je ti trapně kvůli tomuhle... ale za to všechno sis mohla sama. A i když sem to vždycky věděla, pořád sem stála při tobě.
Nechceš se hádat? Zajímavý, že pokaždý začneš ty. Pokaždý se do mě začneš navážet první, nadávat mi první. Myslíš, že když mi napíšeš, že sem ubohá kr*va, že si mě nejvíc setřela? Tak určitě, viď ;)
Už mě to nebaví ;) takže si piš dál ty svoje extra úžasný sms, v kterých mi vykládáš, jak sem ta nejhorší na světě ;) rovnou mažu, protože na tvojí úroveň se nehodlám snižovat ;) ByeBEAST - 'BAD GIRL' MV

8. října 2012 v 20:30 Japonská, čínská..... hudba
Mě se teda líbí!!! :P


Rytmus - 8. Október

8. října 2012 v 20:29 CZ , SK
Úžasná ♥


Mám ho zpátky ♥ .../S

7. října 2012 v 22:01 Jen pro NĚ DVA :'( ♥
Aaaaano ♥ tak po dvou měsících, se mi ten pitomeček vrátil ♥ asi se vracel do toho domu na noc, když začla bejt taková zima.... protože byl ve sklepě..... sem nejvíc ráda :) ♥
Sice je takovej pohublej, a špinavej... ale to bude v pohoděPSY - Gangnam Style

7. října 2012 v 19:33 Japonská, čínská..... hudba
Je lepší tahle, nebo bez tý holky? ;) :P (nebo ani jedna :D )

ptejte seeee :D

4. října 2012 v 15:38 deník.....
Kámové, jo :D našla sem nějakou divnou stránku :D kde se mě anonymně na něco můžete zeptat :D a jelikož sem se nudila, tak sem si jí založila.... takžeeee, pišteeeee :D
TU → http://ask.fm/Markeetka