Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Srpen 2013

Popisky NEW

31. srpna 2013 v 16:22 deník blogu
Dala jsem si ke komentářům, že u nových komentářů se v pravo ukazuje nápis NEW. Což určitě všichni (nebo většina) znáte.
Jelikož je tu mám nedávno, ukazuje se to úplně u všech, když jsem na ten článek neklikla :D trošku mě to deptá, ale nebudu sedět u blogu a rozklikávat články, že :D

Kino ..→ Elysium a Kick ass 2 (30.8.2013)

31. srpna 2013 v 16:18 Kino
Včera jsem byla v kině na dvou filmech. První byl

Elysium


Film se mi dost líbil, i když polovina z nich umřela. Možná se mi líbil i víc, než Pacific rim. Pěkný zbraně tam mají :D a dost dobrou vychytávku, která vyléčí jakoukoli nemoc. To by už sakra chtělo vynalízt, ne???
Všimli jste si, jak se s takovými filmy jakoby roztrhnul pytel? :D O konci světa, o mimozešťanech, o budoucnosti, jak je země zničená, atd. Když mluvíme o mimozemšťanech, viděli jste film Prometheus? Cca rok starý film. Jasně, s tímhle se moc srovnávat nedá, tady marťánci nejsou :D Ale i tak. Tenhle film je zozhodně mnohem lepší.
V podstatě to dopadlo dobře.

→ 90%
Druhý:


Kick ass 2Pamatujete si jedničku? Rozhodně je mnohem mírnější. Začátky jsou vždy klidnější než pokračování a pak ty následky, to je jasné.
Dave se mnohem víc snaží a má celkem svaly. Mindy zkusí normální život, bez svého druhého já, Zabiječky.
Blbý je, že chtějí pomoct světu od zla, ale díky tomu ho vlastně vznikne ještě víc. Ale přes veškeré problémy (trvalé) se dostali do celkem zdárného konce. Který nebyl přímo takový jaký jsem čekala, ale i přes to :)

→ 85%


VELIKÁ PROSBA !!! :) ♥

30. srpna 2013 v 7:56 deník.....
Jsem přihlášená v jedné fotografické soutěži. Vím, že tam mají lidi mnohem hezčí fotky, ale... zkusit se má vše. :)
Takže prosím, MOC MOC prosím o hlásky :) přihlásila jsem se tam teprve včera :)
Mám tam dva účty. ;)
Možná by bylo lepší, kdybyste dávali hlaasy na ten první:

(Nebo tady samozné odkazy na fotky:
http://fotosoutez.afi-palac.cz/uzivatel/marketkasixx/zapadajici-slunce/
http://fotosoutez.afi-palac.cz/uzivatel/marketkasixx/kocourek-snizek/
http://fotosoutez.afi-palac.cz/uzivatel/marketkasixx/snizek-a-nausnice/
http://fotosoutez.afi-palac.cz/uzivatel/marketkasixx/trebic_3/
http://fotosoutez.afi-palac.cz/uzivatel/marketkasixx/smrt-na-bitevnim-poli_1/
Jde hlasovat pro všech 5, každý den.)

Pokud vám odkazy nebudou fungovat, nahoře dejte FOTOGRAFIE, a pak uprostřed stránky VYHLEDAT UŽIVATELE.
Tam asi stačí napsat markeett a už vám to ukáže oba účty, podle mích zkušeností. Pak vpravo šipečkou DETAIL. Fotku rozklikni a DÁT HLAS. Jde to myslím u všech 5fotek, co tam jsou. A mělo by to jít každý den, ale to nevím jistě.
Zabere to jen chviličku :)

Prosím moc o hlásky, kdykoli kdekoli oplatím :)Nevím co chci... (→ Breaking Benjamin - The Diary of Jane)

18. srpna 2013 v 22:20 deník.....
.....→I'M FALLEN ANGEL←.....
Asi sem úplně pitomá. Proč mi to tolik vadí? Když je asi lepší, že to tak dopadlo...? Můžu si za to asi já. Nikdy jsem s tím nic nedělala. A teď, když se o tom bavíme, nejradší bych šla někam do lesa a pořádně se vyřvala, do něčeho kopla, něco rozmlátila.
Nikdy jsem se k tomu moc neměla. A teď, když už to není takový, kvůli mě... šlo to přece udělat jinak. Ale jak mě to mohlo napadnout? Achjo...
Navíc... vím, že to nejde, že to nemá cenu a že tu je pár velkých překážek.
TAK PROČ MI TO TOLIK VADÍ???!!!!Nevšímat si, prosím

18. srpna 2013 v 20:35 deník.....

Poprosila bych vás, abyste si nevšímali uživatele: T.

Je to jeden kluk, kterýho znám už několik let. Poslední dva roky je na mě z nevysvětlitelného důvodu hnusnej, nadává mi a naváží se do mě. Prej to je kvůli tomu, že jsem mu nikdy nedala šanci být něčím víc a proto si zasloužim, aby na mě byl hnusnej.
Kvůli kamarádce jsem mu dala druhou šanci ale pokračovalo to. Pak jsem se s tou kamarádkou kvůli němu několikrát pohádala. A když sme se pohádali naposledy, ona ho v slzách o něco poprosila, on však (nečekaně) udělal pravý opak. Proto od něj odjela domů.
To ho samozřejmě naštvalo, protože tvrdí, že on za nic nemůe, že je neviňátko. Takže si nás obě smazal a začal mít kecy i na ní. To už jí teda došlo, že to s ním nemá cenu, a blokla si ho, stejně jako já. Jenže blbý je, že každá máme ještě další profil na facebooku a on taky. Takže nám psal i z toho. Hlavně teda mě, jak za všechno můžu já, že sem ta nejhorší, že sem navedla Moniku, že na ní mám špatnej vliv atd atd. Jenže, pokud znáte tu stránku ask.cz, kde se vás lidi na něco ptají a vy odpovídáte, tak píše i tam. Bohužel, tam se to bloknout nedá. A tady taky ne, zkoušela jsem to.
Ještě má kamarádku, kterou poznal přeze mě. Se kterou se spolčili proti mě, i když jí jsem taky považovala za hodně blízkého člověka. Takže fakt skvělé.
Jedna pitomá chyba... přidat si cizího člověka, z nějakého pitomého chatu. A zkazí to několik dní, protože ty jeho žvásty a nadávky se prostě přehlížet nedají +přátelství, za které jsem byla opravdu ráda a té slečny jsem si dost cenila
Aspoň poučení pro příště, no...