Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Září 2013

30 Seconds to Mars cover 'Stay' by Rihanna

29. září 2013 v 23:06 30 Seconds To Mars
Nejvíc jsou úžasní ♥♥♥


Avril Lavigne - včera jí bylo 29

28. září 2013 v 17:24 Avril Lavigne
V úterý vystoupila v Universal City jako exkluzivní host pořadu Extra a od Maria Lopeze v něm v předstihu dostala nádherný dort k narozeninám.


Cukrář byl však shovívavý a na dort dal jen jedenáct svíček místo devětadvaceti. Na akci si Avril Lavigne vzala zajímavé zelené šaty a boty, které vypadaly opravdu bizarně.


Její kariéra nabrala raketovou rychlost, když ji v roce 2001 objevil manažer Cliff Fabri při vystoupení v knihkupectví v Ontariu. Už ve svých šestnácti letech dostala příležitost pracovat na svém prvním albu. Podívejte se na zmíněné vystoupení:

Alex Hepburn - Under

25. září 2013 v 15:10 Srdcovky ♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Studenti natočili mega klip na jeden střih!

25. září 2013 v 14:57 Pár dalších
Nedat to sem, by byl pomalu hřích :DTrochu focení

24. září 2013 v 19:23 deník.....
Září


Opět nový dess

23. září 2013 v 14:57 deník blogu
Jak se vám líbí nový dess?
Doufám, že nemáte větší obrazovku, a nemáte bílí kraje jako já :D ale nechci roztahovat ten obrázek, ano tam dávat jinej, takže... dyžtak to prosím neřeště :D

Kino ..→ Mortal Instruments: Město z kostí (21.9.2013)

22. září 2013 v 17:47 | All€$a |  Kino


Včera 21.9. jsem byla na filmu, kterej jsem hrozne moc chtěla vidět :D
Úplně mě nadchnul. Nejlepší film, kterej jsem v posledních týdnech viděla! Líbil se mi už z upoutávky, ale že se mi takhle hodně moc zalíbí, jsem vážně nečekala. Ale miluju ho! :D Určitě doporučuju všem fanouškům fantasy ;)


→100%


Ask me ;) :)

21. září 2013 v 12:09 deník.....
Ptejte se mě, na co chcete, klidně anonymně ;) :)
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Růže co vydrží 730dní

21. září 2013 v 12:08 deník.....
Už jsi slyšela o růži, co vydrží 730 dní? Myslíš že je to podvod, nebo to tak vážně je?
Já jsem jednu nedávno dostala. Mám jí asi... 2-3 měsíce a zatím vypadá pořád stejně. Takže něco na tom asi bude ;) Je něčím napuštěná, takže asi fakt vydrží. Akorát teda nevoní, no :D

Já mám rudou. Tyhle barvičky sou ale taky moc pěkný. Chci tu fialovou, obě modrý a tu černou :D Ale ta růže stojí cca 300, takže asi nic, no... :D


Do světa Harryho Pottera se vrátíme v nové filmové sérii!!

20. září 2013 v 17:43 | All€$a |  Harry Potter


Studio Warner Bros. Pictures a spisovatelka J.K. Rowlingová dnes oznámili pro fanoušky Harryho Pottera úžasnou novinku, kterou je oznámení, že nás čeká nová filmová série ze světa Harryho Pottera! Konkrétně se bude jednat o sérii inspirovanovou dodatkovou knihou "Fantastická zvířata a kde je najít" a scénář už píše samotná Rowlingová.

Děj filmu se prý bude odehrávat v New Yorku a sedmdesát let před Harrym Potterem. Hlavní role v něm bude patřit Mloku Scamanderovi - tedy fiktivnímu autorovi zmiňované knihy, která je takovou menší encyklopedií fantastických tvorů ze světa Harryho Pottera.

Toto téma se může stát se schopnými tvůrci, kteří budou mít cit pro tu správnou atmosféru a výběr vhodných adeptů do hlavních rolí, opravdu velice působivou podívanou a nezbývá tak nic jiného, než doufat, že se ho na režisérském postu neujme žádný pochybný nováček, ale talentovaný člověk, který bude schopen přivést na filmové plátno přinejmenším stejně působivý "Harry Potter" film, jako Chris Columbus, Alfonso Cuarón, Mike Newell či David Yates.

J.K. Rowlingová k oznámení filmu řekla: "Všechno to začalo, když Warner Bros. za mnou přišlo s návrhem předělat Fantastická zvířata a kde je najít do filmu. Považovala jsem to za legrační nápad, ale představa, že uvidím Mloka Scamandera, mého autora Fantastická zvířata a kde je najít, realizovaného jiným autorem, byla těžká. Žila jsem tak dlouho ve svém smyšleném vesmíru, že se ho snažím chránit a už teď vím o Mlokovi hodně. Jako hard-core fanoušci Harryho Pottera budete vědět, že jsem ho měla ráda natolik, že si jeho vnuka Rolfa vzala jedna z mých nejoblíbenějších postav z Harry Potter série, Lenka Láskorádová."

Rowlingová dále o filmu řekla, že se nejedná o preguel ani pokračování filmové série Harryho Pottera, nýbrž o rozšíření jeho kouzelnického světa, kde se vrátíme do společenstva čarodějek a kouzelníků, které máme tak rádi. Warner Bros. již teď plánuje s filmem velké věci i v dalších oblastech, včetně videoher či zábavných parků, takže... fanoušky Harryho Pottera zajisté čeká po už více než dvouleté odmlce návrat oblíbených filmových novinek ze světa Harryho Pottera, které jsme měli tak rádi a často jsme kvůli nim ani nespali (pozdrav všem fanouškům, kteří v minulých letech ponocovali, aby mohli jako jedni z prvních vidět nový oficiální trailer na pokračování své oblíbené série).

Pátek 13.

13. září 2013 v 19:40 deník.....
Věříte na to, že v pátek 13. budete mítu smůlu? Stalo se vám někdy něco špatného v tento den?
Moje mamka, když chodila do školy, tak tento den dostala tři jedničky. A já měla 13. června svátek a taky to byl pátek a byl to skvělý den.


Pátek třináctéh je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Chorobná obava z tohoto data se nazývá paraskavedekatriafobie nebo též friggatriskaidekafobie a jedná se o speciální formu fóbie z čísla 13 (triskaidekafobi). V latinskoamerických zemích je spíše rozšířena táž pověra o úterý třináctého (trezidavomartiofobia).
Na Velký pátek byl ukřižován Ježíš Kristus a při Poslední večeři sedělo u stolu třináct lidí a ten třináctý z nich byl Jidáš, který Krista zradil.
Židé považovali třináctku za nešťastnou, protože třináctým písmenem v hebrejské abecedě je písmeno M, což je první písmeno ve slově Mavet, které znamená "smrt."
Zcela reálný základ má tato pověra v pátku 13. října 1307. Právě tento den začal francouzský král Filip IV. Sličný s pronásledováním a zatýkáním templářů, po kterém následovalo mučení a smrt mnoha z těchto rytéřů a následný zánik řádu. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelský a nešťastný den.
V některých zemích, například ve Španělsku a Latinské Americe je za nešťastný den považováno úterý třináctého.

Vampýrská akademie - Film

13. září 2013 v 16:41 Filmy
Film by měl vyjít na Valentýna 2014.
Četli jste knížky? Já právě čtu 4.díl. Hrozně se mi to líbí. Ale ten film, podle traileru... nevím, no. Příde mi to až trochu amatérský a moc mi to k těm knížkám nejde. Trochu se na to bojím podívat :D
Navíc mě celkem štve, že původně měl Dimitrije hrát Ben Barnes. Ježiši, ten by se do tý role tak krásně hodil ♥
Ne že by Danila nebyl hezkej, ale prostě, na Bena mám slabost :D


Zoey Deutch - Rose Hathaway

Lucy Fry - Vasilissa Dragomirová (Lissa)

Více v celém článku ↓Bender je Bůh + Mimoni :D

13. září 2013 v 13:14 Co se jinam nevešlo


Prostě jsem nemohla odolat to sem dát :D
5. duch → M..u - (3) 3. ↑ - aktivní

PROSBA

12. září 2013 v 8:39 deník.....
Jde dát na každou fotku hlas, a každý den. Moc moc vás o to prosím ♥ Kdykoli oplatím :)Moničce

9. září 2013 v 22:03 deník.....


Ona, největší blázen na světě ♥
S ní, vždycky největší výtlemy ♥
Ona vždycky pomůže ♥
S ní bloudim po Praze ♥
Ona ví úplně všechno ♥
S ní se hádáme, ale i přes cokoli se vždy udobříme ♥
Ona si o de mě už několik let nechává barvit hlavu ♥
S ní mám telepatii ♥
Ona, nejvíc černovlasá holka na světě :D ♥
S ní, pudu na dětskej karneval za upíra :D ♥
Ona chodí za kočkama :D ♥
S ní, máme desítky manželů :D ♥
Ona je Cooperová! :D ♥
S ní koukám na horory a řveme i když to vůbec není strašidelný :D ♥
Ona se se mnou opíjí v Hellu! :D ♥
S ní vymýšlím ty největší blbosti :D ♥
Ona si nechtěla koupit šaty, který jí slušeli! :D ♥
S ní budem mít spojedný baráky prknama :D ♥
Ona má milion plyšáků jako já :D ♥
S ní chodim do pizzerky jen třeba i na kofolu kvůli určitému člověku :D ♥
Ona je prostě důležitá ♥