Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)




Březen 2014

Seznam značek co netestujou na zvířatech

27. března 2014 v 16:19 zvířátka
ZDROJ → http://www.netestovanonazviratech.cz/seznam-znacek-s-hcs-hhps-dostupnych-v-cr.htm



Argital - www.argital.it
Athena´s - www.athenas.it
Aubrey Organics - www.aubrey-organics.com
Balm Balm - www.balmbalm.com
BM Beauty - www.bmbeauty.com
Cuccio Naturale - www.cuccio.com
Desert Essence - www.desertessence.com
Douces Angevines - www.lesdoucesangevines.com
Earth Friendly Products - www.ecos.com
Ecozone - www.ecozone.com
Everyday Minerals - www.everydayminerals.com
Forsythe Cosmetic Group (značka Color Club) - www.cosmeticgroup.com
Hedera natur (značky: Almacabio, Equo, Eco) - www.hederanatur.com
Helan - www.helan.it
Jason Natural Cosmetics - www.jason-natural.com
Kiss My Face - www.kissmyface.com
Laboratoire Holistica International - www.holistica.fr
Lily LoLo Mineral Cosmetics - www.lilylolo.co.uk, www.lilylolo.cz
Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) - (pouze přes internet)www.lizearle.com
Lush - www.lushcz.cz - Pozn.: Tato značka certifikát HCS nemá, ale rozhodli jsme se udělat výjimku a zařadit ji na seznam, jelikož její systém kontroly dodavatelů je ještě přísnější než u HCS, důraz na netestování na zvířatech a prověřování dodavatelů je kladen od založení této značky a mimo vyrábění kosmetiky se Lush zaměřuje i na aktivní lobbing za nahrazení pokusů na zvířatech. Více o jejich systému zde.
Manufaktura - www.manufaktura.cz
Marks & Spencer - www.marks-and-spencer.cz
Montagne Jeunesse - www.montagnejeunesse.com
Nothing Nasty - (pouze přes internet) www.nothingnasty.com
Organix South Inc. (Thera Neem) - www.organixsouth.com
Raw Skin Food - www.rawskinfood.co.uk/
Sanoflore - www.sanoflore.cz
Seventh generation - www.seventhgeneration.com
SpaRitual - www.sparitual.eu
Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) -www.suma.coop
Super Diet - www.superdiet.fr
The Body Shop - www.thebodyshop.com
Urban Decay - www.urbandecay.com
Urtekram - www.urtekram.cz
Yes Syzygy Ltd - www.yesyesyes.org
W.S. Badger - www.badgerbalm.com

Zde si můžete seznam stáhnout ve formátu pdf.
Seznam obchodů, v nichž lze výrobky těchto značek zakoupit, naleznete na této stránce.

Mám velikou prosbu :)

12. března 2014 v 17:09 deník.....
Mohla bych vás o něco poprosit? :)
Je to pro mě vážně důležitý ♥
Klidně oplatím ;)

Zanedbávání blogu -_-

4. března 2014 v 14:32 deník.....
Moc se omlouvám, že moc nepřidávám na blog, a když, tak jen songy...
Už jsem dlouho ani nenapsala na čem jsem byla v kině, a to by bylo asi dalších 5 filmů...
Buď není nálada, nebo čas, tak se omlouvám.


Vampýrská akademie -viděl to někdo?

3. března 2014 v 19:41 deník.....
Pokaždý, když vidim trailer na Vampýrskou akademii, říkám si: ježiš, to bude kravina :D Takže počítám s tím, že jakmile vyjdu z kina, poběžim domu a znova si přečtu knížku, aby se mi pokažené dojmy z příběhu opět napravili :D A proč tam hrajou takový divní herci? Ta co hraje Rose ještě jakž takže ujde, ale ti co hrajou např. Lissu nebo Dimitrije... no to je konec :D

Proto se ptám... viděl ste to někdo?