Chceš spřátelit? tu

Nudíš se? pusť si film ;)
Duben 2014

Vyholení hlavy

23. dubna 2014 v 11:45 Móda, účesy, styl
Jak se vám líbí nový trend, vyholování půlky hlavy? Mě osobně se to vůbec nelíbí. Hlavně proto, že ta mají většinou holky, kterým to vůbec nesluší. Když to má někdo, kdo má k tomu styl a obličej... proč ne. Ale u některých to je fakt hrůza. Nehledě na to, že to má každá třetí.

Avril Lavigne (u tý se mi to vůbec nelíbí)


Demi Lovato (no... tak lepší než u Avril)


Rihanna (taky nic moc. ale zase většina černošek je krásných i s úplně vyholenou hlavou)

Avril Lavigne - Hello Kitty (oficiální klip)

22. dubna 2014 v 20:01 Avril Lavigne
Konečně ♥ Co říkáte?
http://www.avrillavigne.com/us/news/hello-kitty-video

Stěhování

15. dubna 2014 v 22:57 deník.....

Jak neskutečně moc, jsem přímo nesnášela myšlenku stěhování... jak jsem se to snažila sabotovat... jak jsem si to nadokázala představit jinde.
Ale teď... nejradši bych si sbalila potřebný věci, nasedla do auta a někam ujela. Od všeho. Tuhle jsem to udělala. Odjela jsem za tetou do Brna, na několik dní. Ale nebylo to k ničemu. Možná to je tím, že před myšlenkama a hlavně před sebou samotnou, se prostě utéct nedá.
Každopádně na stěhování mám trochu jiný pohled. Těším se, až odsud vypadnu. Až budu mít hotový ty dva pokoje, kde budu mít tolik prostoru. A hlavně klidu. Od neustále řvoucí matky a bráchy, ze kterýho mám občas neutuchající nutkání jít se podřezat.
Na druhou stranu... tady jsem vyrůstala. Mám tu většinu přátel, blízkých lidí... Ty nejbližší mám tady. Když nepočítám rodinu, tu mám z větší části tam.
Vůbec teda netuším, jak to všechno zvládnu sbalit... pak zase vybalit... ufff...
Tak co teď?